1. Home
  2. »
  3. PC Oyun Indir
  4. »
  5. Free Windows 8 and 8.1 Product Keys That Still Work in 2021

Free Windows 8 and 8.1 Product Keys That Still Work in 2021

Ücretsiz ürün anahtarına sahip bir Windows 8 veya Windows 8.1 deneme sürümü mü arıyorsunuz? Makalemize göz atın ve Windows’u etkinleştirmek için ücretsiz ürün anahtarlarını nasıl bulacağınızı ve kullanacağınızı öğrenin.

Windows 8 ve Windows 8.1, ücretsiz ürün anahtarı sahnesinde popüler olmuştur. Uygun şekilde lisanslanmış bir ürün anahtarı satın almak için para harcamak istemiyorsanız, ücretsiz bir tane kullanabilir ve en yeni Windows sistemlerinden birini ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ancak bu yöntemi denerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı riskler vardır.

Ücretsiz ürün anahtarları onlarca yıldır piyasada. Bazı insanlar satın almadan önce sistemi sonuna kadar denemek ister. Diğerleri sadece maliyetleri aşmak ve Windows 8 ve 8.1’i ücretsiz edinmek istiyor. Windows lisanslı bir ürün olduğundan, çevrimiçi bulduğunuz ücretsiz ürün anahtarlarını kullanmanın bazı yasal riskleri vardır.

Ücretsiz bir ürün anahtarı kullanmak yasa dışı mı?

Ücretsiz bir ürün anahtarı kullanmanın yasallığı karmaşık bir konudur. Sonuçlar, sistemi kullandığınız amaçlar gibi çeşitli şeylere bağlıdır.

Bir işletme yönetmiyorsanız ve lisans için denetlenmedikçe, ücretsiz bir ürün anahtarı kullandığınız için dava edilmeyeceksiniz.

Ayrıca, etkinleştirme için üçüncü taraf yazılımı kullanmadığınız sürece bir Windows 8 veya 8.1 anahtarını etkinleştirdiğiniz için saldırıya uğramaz veya zarar görmezsiniz. Üçüncü taraf uygulamalar genellikle içlerinde kötü amaçlı yazılım taşır ve bu da “Windows 8 ürün anahtarı oluşturucu” gibi bir şeyi indirmeyi ve çalıştırmayı güvenli hale getirmez.

Bazı durumlarda, Microsoft ürün anahtarını sahte olarak tanırsa devre dışı bırakılır. Bu, işletim sisteminizin aktivasyonunu kaybedebileceğiniz anlamına gelir.

2021’de çalışmaya devam eden ücretsiz Windows ürün anahtarlarını edinin

Ücretsiz Windows 8 ürün anahtarları

Aşağıdaki ürün anahtarlarının tümü, Windows 8’i etkinleştirmek için kullanabileceğiniz geçerli, ücretsiz ürün anahtarlarıdır. İşletim sisteminizin kopyasını nasıl etkinleştireceğinizden emin değilseniz, aşağıdaki talimatlarımızı kontrol ettiğinizden emin olun.

NGXJ7-RWTT3-RYGP4-KTXTD-M7RDP
VDGKG-N3B97-CC73Q-9H9FQ-Y4DHC
BHM36-NC98B-C6BC6-PMHTC-V8MQP
BH8M3-YJN8D-PWVTB-G3HCM-X4PK2
6PN82-R4BBH-XX8K2-DCK84-VMFDH
967N4-R7KXM-CJKJB-BHGCW-CPKT7
BTNJ7-FFMBR-FF9BH-7QMJ9-H49T7
HB39N-V9K6F-P436V-KWBTC-Q3R9V

Ücretsiz ürün anahtarlarını kullanmadan önce yukarıdaki bölümdeki uyarılarımızı mutlaka okuyun. Özellikle işletme sahipleri için bu potansiyel olarak riskli bir harekettir.

Ücretsiz Windows 8.1 ürün anahtarları

Aşağıdaki ürün anahtarlarının tümü, Windows 8.1 sistemlerini etkinleştirmek için kullanabileceğiniz geçerli, ücretsiz ürün anahtarlarıdır. İşletim sisteminizin kopyasını nasıl etkinleştireceğinizden emin değilseniz, aşağıdaki talimatlarımızı kontrol ettiğinizden emin olun.

NTQ99-TJD7V-DVMBR-M9KP9-YDVQQ
J4GXG-8RN8X-3K4HK-9GRWQ-C36VD
334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
KBN88-BYDXD-X6HQ7-3KHFC-W2M93
HMCNV-VVBFX-7HMBH-CTY9B-B4FXY
DDTRW-HNDHV-KP2J7-BJRGG-RRFX3
GCRJD-8NW9H-F2CDX-CCM8D-9D6T9
MNDGV-M6PKV-DV4DR-CYY8X-2YRXH

Ücretsiz ürün anahtarlarını kullanmadan önce yukarıdaki bölümdeki uyarılarımızı mutlaka okuyun. Özellikle işletme sahipleri için bu potansiyel olarak riskli bir harekettir.

Windows 8 ve 8.1 ürün anahtarı nasıl etkinleştirilir

Artık bir Windows 8 veya 8.1 ürün anahtarınız olduğuna göre, onu etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu, sisteminizi etkinleştirecek ve onu sonuna kadar kullanmanıza izin verecektir. Bir ürün anahtarı ile Windows 8 ve Windows 8.1’in nasıl etkinleştirileceğini görelim.

Yöntem 1. Otomatik bir komut dosyası kullanın

Windows’u etkinleştirmek için kullanacağınız komut dosyasına yönlendirilmek için burayı tıklayın. Komut dosyasını seçin ve herhangi bir yere sağ tıklayın ve ardından içerik menüsünden Kopyala’yı seçin. Alternatif olarak, Ctrl + C klavye kısayolunu kullanın

Free_Windows_8_and_8.1_Product_Keys-2

Sisteminizde Not Defteri uygulamasını açın. Herhangi bir yere sağ tıklayın ve içerik menüsünden Yapıştır’ı seçin. Alternatif olarak, Ctrl + V klavye kısayolunu kullanın.
Dosya’ya tıklayın ve ardından içerik menüsünden Farklı kaydet…’i seçin. Alternatif olarak, Ctrl + Shift + S klavye kısayolunu kullanın.

Dosyayı tırnak işaretleri olmadan “1click.cmd” olarak adlandırın ve kolayca erişilebilir bir yere kaydedin. Devam etmek için Kaydet düğmesine tıklayın

Free_Windows_8_and_8.1_Product_Keys-5

Dosyayı bulun ve üzerine sağ tıklayın ve ardından içerik menüsünden Yönetici olarak çalıştır’ı seçin.

Free_Windows_8_and_8.1_Product_Keys-6

Kullanıcı Hesabı Denetimi’ni (Kullanıcı tarafından kullanıcı izinleriyle izin vermek için EvetU’nu tıklayın.)

yardıma mı olacak var? Yerel bir kullanıcı nasıl yönetici yapılırıza göz atın.


Windows 8 veya Windows 8.1’i etkinleştirmeye çalışacaktır.

Yöntem 2. Windows'u el ile etkinleştirin

Yerel bir yönetici hesabıyla oturum açın. Ürün anahtarınızı etkinleştirirken internete bağlı olduğunuzdan emin olun.
Ayarlar tılsımını getirmek için klavyenizdeki Windows + I tuşlarına basın. Burada, PC ayarlarını değiştir düğmesine tıklayın.
Bilgisayar ayarları penceresinde, Windows’u Etkinleştir sekmesini seçin. Ürün anahtarınızı buradan girebilirsiniz. Bu seçeneği göremiyorsanız, sisteminiz zaten etkinleştirilmiş olabilir.

Free_Windows_8_and_8.1_Product_Keys-8

Anahtarı Gir düğmesine tıklayın. Aynı pencerede mevcut aktivasyon durumunuzu da görebilirsiniz.

Free_Windows_8_and_8.1_Product_Keys-9

Ürün anahtarınızı girebileceğiniz yeni bir pencere görünmelidir. Yukarıdaki ücretsiz ürün anahtarlarından birini kullanabilir veya bizden yasal olarak lisanslanmış bir ürün anahtarı satın alabilirsiniz.

Free_Windows_8_and_8.1_Product_Keys-10

Klavyenizdeki Enter tuşuna basın. Ürün etkinleştirme başarılı olursa, “Teşekkürler, her şey bitti” mesajını görürsünüz.

Aktivasyon işlemini bitirmek için Kapat düğmesine tıklayın

Windows 8 ve 8.1'i ucuza satın alın

Ücretsiz ürün anahtarınızla etkinleştirdikten sonra işletim sistemini beğendiyseniz, yasal bir lisans almak için satın almanızı öneririz. Burada SoftwareKeep’te, güvenilir destek ve yeni işletim sisteminizi nasıl etkinleştireceğinize ilişkin adım adım talimatlarla sistemleri uygun bir düşük fiyata satıyoruz.

Windows 8 ve Windows 8.1 ürünlerine ve lisanslarına lisans başına 84,99 ABD Doları gibi düşük fiyatlarla göz atın. Uygun bir piyasa fiyatı için lisanslı işletim sistemlerine anında, yasal erişim ve programımıza katılarak nakit ödüller kazanın

Son düşünceler

Windows ile ilgili daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, size yardımcı olmak için 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tamamı üretkenlik ve günümüz teknolojisiyle ilgili daha bilgilendirici makaleler için bize geri dönün!

Ürünlerimizi en iyi fiyata almak için promosyonlar, fırsatlar ve indirimler almak ister misiniz? E-posta adresinizi aşağıya girerek bültenimize abone olmayı unutmayın! En son teknoloji haberlerini gelen kutunuza alın ve daha üretken olmak için ipuçlarımızı ilk okuyan siz olun.

Leave a Comment