1. Home
 2. »
 3. PC Oyun Indir
 4. »
 5. Microsoft Office 2016 Kırık Sürüm [Win & MacOS]

Microsoft Office 2016 Kırık Sürüm [Win & MacOS]

Microsoft Office 2016, buluttaki dosyaları yönetme gibi harika bir özellik ile birlikte gelen en son sürümdür, böylece bu dosyalar herhangi bir sorunla karşılaşmadan birden fazla kullanıcı tarafından kullanılabilir ve yönetilebilir. Yeni Sürüm, çalışmalarınızı ve belgelerinizi aynı anda başkalarıyla paylaşmanızı kolaylaştırır.

microsoft-office-2016-download

Microsoft Office 2016 Professional, MS office 2013 ve Office for MAC os 2011’in başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden sonra Microsoft Office üretkenlik paketinin en son sürümüdür. Microsoft Windows için 22 Eylül 2015’te ve macOS için 9 Temmuz 2015’te piyasaya sürüldü. Windows sürümündeki yeni özellikler arasında doğrudan masaüstünden bulutta dosya oluşturma, açma, düzenleme ve kaydetme özelliği bulunmaktadır. MS Office 2016‘yı kullanarak belgeler oluşturabilir, sunumlar oluşturabilir, veri işleme yapabilir, veritabanı oluşturabilir ve düzenleyebilir, çeşitli tasarımlar oluşturabilir ve yazdırabilir, e-postayı yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

MAC için yeni Microsoft Office 2016, Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook’un güncellenmiş sürümlerini içerir. Bu son MS Office sürümünde Word, Excel, Powerpoint, Outlook ve Access için “Anlat” adlı yeni bir arama aracı mevcuttur. Bu üretkenlik paketi, öncelikle tüm bileşenleri arasında gelişmiş işbirliği kavramı etrafında inşa edilmiştir.

Word’de, resmi olarak Bing tarafından desteklenen gerçek zamanlı birlikte yazma için yeni bir tasarım sekmesi ve ayrıca bir içgörü özelliği vardır. MS Excel’de PivotTable Dilimleyiciler ve Önerilen Grafikler özelliği vardır. PowerPoint’teki farklı tema çeşitleri, istenen tema için farklı renk şemaları sağlar. En son Outlook’ta yeni Saat özelliği, takvim ve hava durumu tahmini seçeneği ile hava durumu, saat ve tarih hakkında güncellemeler alabilirsiniz.

Microsoft office Professional plus 2016'nın özellikleri:

 • Bir düğmeye tıklayarak doğrudan belgenizden paylaşın.
 • Dosya paylaşım yetenekleri artık etkin bir şekilde geliştirildi.
 • Belgelerin ve sunumların daha hızlı biçimlendirilmesine ve düzenlenmesine izin verin.
 • Geçmiş verilerinizi hızlı bir şekilde gelecekteki eğilimlerin analizine dönüştürmek için tek tıklamayla öngörmeyi kullanın.
 • Paket, Windows 7, 8 ve 10 işletim sistemleri tarafından tamamen desteklenmektedir.
 • Office 2016 belgelerinizi herhangi bir cihazınızda gözden geçirin, düzenleyin, analiz edin ve sunun
 • Bulut depolama alanınıza kolayca kaydedin ve hiçbir şeyi kaçırmadan bir cihazdan diğerine geçin.
 • Etkileşimli temalar ve renkler, kullanıcı deneyimini daha benzersiz ve kişisel hale getirir.
 • Hesaplamalar ve hesaplamalar daha etkin bir şekilde gerçekleştirilir.
 • Word, Excel veya PowerPoint’e ne yapmak istediğinizi söyleyin, Tell Me sizi komuta yönlendirecektir.

Screenshot:

microsoft-office-2016-download-1

Office 2016’nın harika özelliklerle geldiğine şüphe yok ama ücretsiz değil. Evet, doğru ama burada hem MAC işletim sistemi hem de Windows için crackli sürüm sağlayan “KickASSCracs.com” ile karşınızdayız. Ürününüzü etkinleştirmek için ürün anahtarını kullanmanız gerekmez. Lisansı sizin için ücretsiz olarak etkinleştirmek için aktivatörü indirin ve kullanın.

MAC ve Windows için Microsoft Office 2016 Nasıl Kaydedilir veya Etkinleştirilir?

MAC OS X için MS Office 2016 etkinleştirme Talimatları:
 • Microsoft Office 2016’yı yükleyin 16.9.18011602 Installer.pkg “Yalnızca bu yapıyı kullanın”
 • Yüklemeden sonra office 2016’yı etkinleştirmek için sağlanan crack’i kullanın.
 • [ÖNEMLİ] crack uyguladıktan sonra güncelleme yapmayın.

Windows işletim sistemi için MS Office 2016 etkinleştirme kılavuzu:

 • Office 2016’yı Zaten Yüklediyseniz Kaldırın, ardından Bilgisayarı Yeniden Başlatın.
 • Office 2016’nın sağlanan derlemesini yükleyin.
 • aktivasyon için “Re-LoaderByR@1n.exe”yi yönetici olarak çalıştır”a tıklayın > “Kabul ediyorum”a tıklayın “O16” onay işaretine tıklayın > “düğmeyi” etkinleştirin, Aktivasyon işleminin tamamlanması için bir süre bekleyin.

Leave a Comment