1. Home
  2. »
  3. PC Oyun Indir
  4. »
  5. Kaspersky 2021 key – license key free

Kaspersky 2021 key – license key free

Kaspersky Anahtarları BDT ve Avrupa ülkelerindeki en popüler antivirüslerden biri için – Sitemizdeki Ücretsiz Kaspersky Anti-Virus ücretsiz lisanslı anahtarlar (Deneme, test anahtarları) haline geldi. Anahtarı indirmek ve doğru şekilde etkinleştirmek için bu makaleyi dikkatlice okuyun. Kaspersky için deneme toluchi Tanınmış dergilerden sunulmuştur: Chip, Computer, PC World, Game. Örnekteki anahtarın aktivasyonu, en deneyimsiz kullanıcılar için mümkün olduğunca ayrıntılı olarak hazırlanmıştır. kişisel bilgisayar, üç aya kadar (90 gün) ücretsiz deneme lisansını kolayca indirip kurabildi.

Ayrıca, Kaspersky’den kurulu “koruma”nız yoksa, deneme sürümü indirilir Aşağıdaki makaleye bağlantı verebilirsiniz. Deneme ücretsiz lisanstır Sınırlı bir geçerlilik süresi ile, programa aşina olmak için tasarlanmıştır. Programı sitemizden kopyalarsanız, otomatik olarak deneme lisansı olursunuz (30 gün)
Kaynak: 

Kaspersky Windows işletim sistemleri tarafından desteklenir:

32- ve 64-bit Windows sürümü Server 2003 SP1+, XP SP2+, Vista, 7, 8, 10

Minimum sistem gereksinimleri:

CPU Intel Pentium. 1 GHz 32 bit (x86) / 64 bit (x64) veya üstü (veya uyumlu analog). 1 GB boş rasgele erişim belleği (32 bit işletim sistemi için) veya 2 GB boş RAM (64 bit işletim sistemi için).

Herhangi bir Kaspersky Anti-Virus seçerek şunları elde edersiniz:

Ürünün üretkenliği önemli ölçüde iyileştirildi ve sistemin ve diğer programların çalışması üzerindeki etkisi azaltıldı. Program etkinliğini izleyerek bilinmeyen tehditlere karşı geliştirilmiş koruma. Bir kullanıcının bilgisayarındaki varlığını gizlemek için bilgisayar önyükleme sürecinin durdurulmasını amaçlayan rootkit eylemlerini algılamak için önemli ölçüde geliştirilmiş teknoloji. İzleme Etkinliği Koruma bileşeni, sistemdeki programların etkinliğini izler ve diğer koruma bileşenlerine gelişmiş bilgiler sağlar. Güvenli başlatma Programları, şüpheli programları ana işletim sistemine zarar vermeden çalıştırabileceğiniz yalıtılmış bir masaüstüdür. – Bunlar antivirüsün ana avantajlarıdır.
Kaynak: 

Bir bilgisayarda ayarlanmış bir antivirüs testine sahip değilseniz, sitenin üst kısmındaki menüyü kullanarak veya aşağıdaki bağlantıları izleyerek web sitemizdeki resmi sunuculardan istediğiniz zaman indirebilirsiniz: (2011-2019), ayrı sürümler – , veya tamamen ücretsiz. En son ücretsiz antivirüs programını seçerseniz, bir sonraki talimata ihtiyacınız bile yok. Dikkat! Seçtiğiniz Kaspersky’nin Kaspersky sürümünü yüklemeden önce diğer antivirüs programlarını kaldırmanızı (silmenizi) ısrarla öneririz. Kaspersky’nin diğer antivirüsler ve güvenlik duvarları ile aynı anda kullanılması, büyük olasılıkla sistemin kararsızlığına neden olacaktır (örneğin, Kaspersky diğer kişilerin antivirüs üslerini virüsler için alabilir veya işletim sistemini “düşürebilir”) ve büyük olasılıkla yanlış çalışacaktır.
Kaynak: 

Kaspersky için anahtarları etkinleştirme talimatları

Talimat, KIS 2012 antivirüs örneğinde gösterilmiştir, ancak aynı zamanda Kaspersky’nin daha yeni sürümleri için, stok stoğu yaklaşık olarak aynıdır. Yakın gelecekte, en yeni sürümler için metin ve video talimatlarını yazın.
1. Virüsten koruma menüsünü açın ve arayüzünde lisansın eksik olduğu belirtilmişse, başarılı kayıt için aşağıdaki talimatları izleyin. Aktivasyon işlemini başlatmak için ekran görüntüsünde belirtildiği gibi, KIS 2012’de sağ alt köşede bulunan “Aktivasyon kodunu girin” e tıklamanız gerekir.
Kaynak: 

Camtasia Studio 9 Ücretsiz Lisans Kodu

2. Açılan pencerede programın etkinleştirilmediğini ve sınırlı işlevsellik modunda çalıştığını belirten bir mesaj görüyoruz, “Programı Etkinleştir” düğmesine tıklamanız gerekiyor

02_kaspersky_activation

3. Aktivasyon yöntemini seçmeniz gereken pencereye girdikten sonra, bilgisayarınızın İnternet erişimini tamamen kesin. Ekran görüntüsünde belirtilen aktivasyon kodunu (aktivasyon kodu yirmi Latin harf ve rakamdan oluşan bir dizidir) doğru bir şekilde girin ve “İleri” düğmesine tıklayın. Antivirüsünüz varsa KIS / kav 2011 Bu aktivasyon kodu Kaspersky Crystal ise doğru aktivasyon anahtarı ise aynısını belirtin, bunun için 19 başlıklı Latin harflerinden oluşacaktır. A., yirminci sembol 3 sayısı olacak
Kaynak: 

03_kaspersky_activation

4. Aşağıdaki arşivi Kaspersion anahtarları ile (WinRAR gibi herhangi bir arşivleme programı ile açın) ihtiyacınız olan anahtarlarla yazının sonundaki linkten indirin. Ekran görüntüsünde gösterilen bu pencerede, “Gözat …” düğmesine tıklayarak indirilen anahtar dosyasının yolunu belirtin ve İleri’ye tıklayın.

04_kaspersky_activation

5. Son adım Ücretsiz Kaspersky anahtarı Internet Security 2012’nin kurulumları. Biraz bekliyorsanız, lisans türünün ve geçerlilik süresinin belirleneceği antivirüsün başarılı bir şekilde etkinleştirilmesi hakkında bir mesaj göreceksiniz, bizim durumumuzda bir deneme lisansı. 91 günlük tam işlevsellik süresi etkinleştirildi

05_kaspersky_activation

Kaspersky için Deneme (Deneme) anahtarları:

Ünlü dergilerden Kaspersky için çanta: Çip, Bilgisayar, PC dünyası, oyun 30-90 günbilgi amaçlı verilmiştir. Tüm günlük anahtarları aşağıdaki arşivde bulunur.

Kaspersky Total Security ve Kaspersky Internet Security için Etkinleştirme Kodlarını (anahtarları) indirin

Test (deneme) lisansının tamamlanmasının ardından Kaspersky Anti-Virus, tüm koruyucu işlevlerini gerçekleştirmeyi durdurur. Programı kullanmaya devam etmek için üreticinin resmi web sitesinde ticari bir lisans satın almanız gerekir. Arşivde, Kaspersky için çalışma anahtarlarını seçmek için yeterli anahtar var, aniden bir anahtar geciktiyse veya engellendiyse, o zaman yorumlara yazdığınızdan emin olun, sürekli takip ediyor ve Kaspersky için yeni anahtarlar ekliyoruz. Tuşları gerçekleştiriyoruz ve kendiniz kullanabileceğiniz programlar yardımıyla seçiyoruz. Antivirüs döneminin denemesini bitirdiniz mi? Ardından ücretsiz anahtarları indirin.

30.07.2019 güncellendi:

Dosya paylaşım ana bilgisayarlarına göndermiyoruz, tüm dosyalar site sunucusundadır. Bu nedenle, Kaspersky Aracılığıyla reklam ve spam için yeni anahtarları indirmenin sinirleri olmayacak.
İndirilen yeni anahtarları Kaspersky herhangi bir antivirüs için kontrol ettiğinizi doğrulamak için, anahtarların bulunduğu arşiv kontrol edilir ve zararlı kod içermez.

Kara Listeyi güncellerken, daha önce atılan anahtarlar, arşivler güncellenmez.

Kaspersky 2014 için arşiv anahtarlarında eski ve son yeni anahtarlardan başlayan Kaspersky Antivirus sürümleri.

Arşivdeki anahtarları kullanarak antivirüsün etkinleştirilmesi:
1. Aktivasyon anahtarı giriş alanına 222222-22222-22222-2222U kodunu girin ve ” İleri« düğmesine tıklayarak devam edin.
2. Basit bir önceki işlemden sonra “Genel Bakış” düğmesine tıklayın ve indirdiğiniz klasörden anahtarı seçin

CCleaner Professional Key 5.82.8950 Crackli

Kaspersky'nin tüm sürümleri için ücretsiz indirme anahtarları için bağlantı:

Fresh Kaspersky Anahtarlarını İndirin

Kaspersky için Yeni Anahtarları İndirin

Kaspersky Aktivasyon Kodları:

Chip’ten Kaspersky Anti-Virus 2014 için kahve anahtarı
HK12K-2KAE1-HY54B-GZHAE
WJK67-Q8J5K-8ZGAM-61QUE (Çip # 10/30 gün) 78KNY-6TPQM-ZNE3S-Q1ETK (Oyun №11 / 30 gün) YENİ!
S7ZYU-9TNJP-EM9QT-RV4YE (PC Dünyası No. 10/30 gün)

COMPUTERBILD dergisinden Kaspersky Anti-Virus 2014 için kahve anahtarı
HN17R-WJ7BV-GKJY7-WRK87
W422E-A3VMC-S6CY3-MMGTG (BilgisayarBild # 23 | 30 gün) Yeni!

1 Yil Key

  • 78YYU-NK7VN-W4RTJ-7X96T3

Kaspersky Antivirus

  • YZWEN-98MCX-Z9FV1-9TUSW
  • A2YBE-9N44A-X616D-96W6H

Kaspersky internet Security

  • SP91U-6S8UJ-EV11T-V9GY9
  • 9NZHP-JFY6R-SDHVQ-D6VTD

Leave a Comment