1. Home
 2. »
 3. PC Oyun Indir
 4. »
 5. [%100 ÇALIŞIYOR] EASEUS VERİ KURTARMA SİHİRBAZI LİSANS ANAHTARI {2021}

[%100 ÇALIŞIYOR] EASEUS VERİ KURTARMA SİHİRBAZI LİSANS ANAHTARI {2021}

easeus-data-recovery-key

Yanlışlıkla, verilerinizi kalıcı olarak mı kaybettiniz? Her köşede onu bulmak için elinizden gelenin en iyisini yaptınız, ancak ne geri dönüşüm kutusunda ne de yedek sürücüde ondan hiçbir iz yok. Ancak veriler o kadar önemliydi ki, ne pahasına olursa olsun onu geri almaya hazır mısınız? Sakin ol! Çünkü bu senin son varış noktan. Ve EaseUs Data Recovery Wizard, EaseUs Data Recovery lisans anahtarı ile etkinleştirilirse, iş için doğru yazılımdır.

EaseUS Data Recovery Wizard, çok popüler ve profesyonel bir veri kurtarma yazılımıdır. Ve binlerce memnun kullanıcı var. Veri Kurtarma, Sabit Diskten kaybolan veya silinen dosyaları kurtarmak için en kapsamlı veri kurtarma aracıdır. Windows sistemlerinde silme, biçimlendirme, bölüm imhası, Virüs saldırısı, Garip Hatalar (BSOD), Yolsuzluk ve diğer nedenlerden dolayı. Ancak kullanıcılar, EaseUs Data Recovery lisans anahtarını indirirken ve satın alırken sorun yaşayabilir. Bu blog yazısında, EaseUs Data Recovery lisans anahtarını ücretsiz olarak nasıl alacağınızdan bahsedeceğiz.

Keyfini çıkaralım, çünkü size ücretli EaseUs Data Recovery lisans anahtarını ücretsiz vereceğiz, böylece aktif ve bozuk sabit disklerden sınırsız sayıda silinen veriyi kurtarabilirsiniz. Ancak size EaseUs Data Recovery anahtarının listesini vermeden önce, önce EaseUs Data Recovery Wizard ile tanışalım.

EaseUs Data Recovery Wizard, EaseUs Data Recovery lisans anahtarı ile etkinleştirildiğinde, kalıcı olarak silinen verilerinizi zarar vermeden veya bozmadan yalnızca üç adımda kurtarmanıza yardımcı olan bir veri kurtarma yazılımıdır; kalite ve nicelikten ödün vermeden verilerinizi eskisi gibi güvenli bir şekilde geri getirir. EaseUs Data Recovery Wizard ile ilgili en iyi şey, çeşitli durumlarda verileri kurtarmak için tasarlanmış olmasıdır.

Görevi yalnızca silinen verileri kurtarmakla sınırlı değildir, yalnızca silinen dosyaları geri almaktır. Biçimlendirilmiş sürücülerden de veri kurtarmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, yanlışlıkla sisteminizdeki herhangi bir sabit diski büyük miktarda veri ile biçimlendirirseniz, yine de endişelenmenize gerek yok. EaseUs Data Recovery Wizard, format kurtarmaya yardımcı olmak için yanınızda. İşin iyi yanı, SD Kart, Flash Sürücü, HDD, Hafıza Kartı, SSD, USB Sürücü veya Pen Drive gibi her türlü veri depolama sürücüsü için çalışıyor.

 

EaseUs Data Recovery Wizard, silinen ve format kurtarma işlemlerinin yanı sıra, sürücünüz RAW olduğunda bile dosyaları kurtarmanıza olanak tanır. EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı, virüs saldırısı, işletim sistemi çökmesi, yazılım çökmesi, ani elektrik kesintisi vb. gibi başka nedenlerden kaynaklansa bile verilerinizi kurtarabilecek kadar gelişmiştir. Bu nedenle, EaseUs Data Recovery anahtarı ile EaseUs Recovery Wizard’ınızı etkinleştirmeyi unutmayın!

Sayfa İçeriği
Neden EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazına Sahip Olmalısınız?
EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazının Özellikleri
EaseUs Data Recovery Wizard Ücretsiz 🆚 EaseUs Data Recovery Wizard Pro
Ücretsiz EaseUs Data Recovery lisans anahtarının listesi
2021 Easeus Data Recover Lisans Anahtarlarının Yeni Listesi
Easeus Veri Kurtarma Lisans Anahtarları [Mac 2020]
Easeus Veri Kurtarma Anahtarının Yeni Listesi [Pencere]
Easeus veri kurtarma lisans kodu
Easeus Lisans Kodu
Easeus Ücretsiz Aktivasyon Kodu
Easeus Veri Kurtarma Lisans Kodu 2021
Easeus Veri Kurtarma Anahtarları
Easeus Veri Kurtarma Seri Anahtarı Ücretsiz
EaseUS veri kurtarma sihirbazı lisans anahtarı 2021
Ücretsiz Easeus Veri Kurtarma Etkinleştirme Anahtarı
EaseUS veri kurtarma lisans kodu 2021 Güncellendi
Ücretsiz Easeus Veri Kurtarma Kayıt Kodu
EaseUS veri kurtarma sihirbazı lisans kodu 2021
Easeus veri kurtarma sihirbazı seri numarası
EaseUS Veri Kurtarma anahtarı
Windows için Lisans Anahtarları:
Mac için Lisans Anahtarları:
EaseUS Seri anahtarı 2020 listesi [Ücretsiz]
Easeus veri kurtarma lisans kodları [2020]
Easeus Veri Kurtarma Seri Anahtarı [Güncellendi]
Ücretsiz Easeus Veri Kurtarma Kayıt Kodu
Ücretsiz Easeus Veri Kurtarma Etkinleştirme Anahtarı
İnsanlar Ayrıca EaseUs Veri Kurtarma Yazılımını ve Lisans Anahtarlarını da Soruyor
EaseUs Veri Kurtarma Nasıl Çalışır?
EaseUs Data Recovery Wizard Pro ile Verileri 3 Adımda Kurtarma
EaseUs veri kurtarma sihirbazı Pro nasıl etkinleştirilir?
EaseUs Data Recovery 8.8 için Aktivasyon Kodu Nasıl Girilir
EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı iPhone Nasıl Kullanılır?
EaseUs Veri Kurtarma Nasıl Etkinleştirilir?
Lisans Kodu EaseUs Data Recovery Wizard Nasıl Yükseltilir?
Sonuç

Neden EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazına Sahip Olmalısınız?

Sık sık işte veya kişisel olarak veri aktarmak ve depolamak zorunda olan bir kişiyseniz, veri silme, bozulma veya elektrik kesintisi veya bir tür çökme gibi başka nedenlerden dolayı kayıpla karşılaşmanız veya daha önce karşılaşmış olmanız ihtimali yüksektir. . EaseUs Data Recovery Wizard, bu tür durumlarda önemli bir rol oynayabilir ve verilerinizi kurtararak kurtarabilir. İster HDD’de, SSD’de, Flash Sürücüde, Bellek Kartında vb. olsun, verileri nerede saklamanız gerektiğine bakılmaksızın, herkes için çalışır ve EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı Windows, Mac, iOS ve Android için de mevcuttur.

EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı, 1000’den fazla dosya uzantısı türünü onarmanıza veya kurtarmanıza olanak tanır, böylece işiniz farklı dosya biçimleriyle uğraşmayı içeriyorsa, kaybolduğunda onları kurtarabilirsiniz. Tüm bu avantajlarla birlikte EaseUs Data Recovery Wizard, veri kurtarma için mutlaka olması gereken bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. Devam edin ve ücretsiz EaseUs Data Recovery lisans anahtarıyla etkinleştirin. Aşağı kaydırın ve verilen ücretsiz EaseUs Data Recovery lisans anahtarı listesine gidin.

EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazının Özellikleri

Yazılım, EaseUs Data Recovery lisans anahtarı ile etkinleştirildiğinde, aşağıdaki özelliklerin ve avantajların kilidi açılacaktır.

Read: Kaspersky 2021 Key – License Key Free

Features-of-EaseUs-Data-Recovery-Wizard-1

Kolay Kullanım: EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı’nın kullanımı kolaydır. Yalnızca üç adımda kaybolan verilerinizi kurtarabilir veya bozuk dosyalarınızı onarabilirsiniz.
Tüm cihazlar: EaseUs Data Recovery Wizard, Windows, Android, Mac ve iOS ile uyumludur. Bu işletim sistemlerinden herhangi birinde indirebilir ve EaseUs Data Recovery anahtarı ile etkinleştirebilir ve kaybolan verilerinizi kurtarabilirsiniz.
Farklı Kurtarmalar: Silme, oluşturma, RAW sürücü veya çökme, virüs saldırısı, elektrik kesintisi vb. sorunlardan kaynaklanan bozulma veya veri kaybı gibi farklı durumlarda verileri kurtarmanıza olanak tanır.
Tarama Modları: EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı, hızlı sonuç için sürücünüzü hızlı bir şekilde taramanıza olanak tanır. Ancak daha iyi sonuçlar için taramayı ilerletebilir ve daha fazla dosya kurtarabilirsiniz.
Önizleme: Silinen tüm dosyaları kurtarmadan önce önizlemenize olanak tanır, böylece tüm istenmeyen verileri kurtarmak yerine kurtarmak istediğiniz dosyaları özenle seçebilirsiniz.
Dosya Onarımı: EaseUs Data Recovery Wizard, kurtarmanın yanı sıra bozuk veya hasarlı dosyaları onarmanıza da olanak tanır.
Destek: EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı’nda herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız veya verilerinizi güvenli bir şekilde kurtarmak istiyorsanız, EaseUs teknik destek veya ücretsiz uzaktan yardım ile size yardımcı olmaya hazırdır.

EaseUs Data Recovery Wizard Ücretsiz 🆚 EaseUs Data Recovery Wizard Pro

Bazı kullanıcılar, EaseUs Data Recovery Wizard Free ve EaseUs Data Recovery Wizard Pro arasındaki fark konusunda kafa karışıklığına sahiptir. EaseUs Data Recovery Wizard Pro’nun deneme sürümünü indirip kuruyorlar, EaseUs Data Recovery Wizard Free için alıyorlar ve verileri kurtarmaya çalışıyorlar ancak başarısız oluyorlar. Bu başarısızlığın nedeni, kurtarılabilir verileri yalnızca EaseUs Data Recovery Wizard Pro ile önizleyebilirsiniz, ancak bu sürümle geri getiremezsiniz. Verileri geri almak için önce EaseUs Data Recovery lisans anahtarıyla etkinleştirmeniz gerekir. Ancak o zaman, tüm Pro özelliklerinden yararlanabileceksiniz.

Ancak kurtarılacak çok az veri varsa, EaseUs Data Recovery Wizard Free yardımcı olur. Bu sürüm tamamen ücretsizdir ancak 2 GB veri kurtarma limiti belirlemiştir. Bundan sonra, EaseUs Data Recovery anahtarıyla etkinleştirmediğiniz sürece verileri kurtaramazsınız.

Ancak, EaseUs Data Recovery Wizard Pro’nun premium sürümüne geçmek için size ücretsiz EaseUs Data Recovery lisans anahtarının listesini verdiğimizde neden EaseUs Data Recovery Wizard Free’yi indirin ve kendinizi yalnızca 2 GB ile sınırlandırın.

Ücretsiz EaseUs Data Recovery lisans anahtarının listesi

2021 Easeus Data Recover Lisans Anahtarlarının Yeni Listesi

Easeus Data Recovery License Keys [Mac 2020]

 • HJDFA-GDJSU-ERHBV-MDJYG-UGGJY
 • SYGJB-STUUR-GHVJM-HGFAE-YUYT4
 • 05K-CO5-STY-BAK-KKX-DGZ
 • 10U-OGA-0Q5-R9Q-7CA-JLV
 • 14P-JHR-5BC-89A-H5Z-6

Easeus Veri Kurtarma Anahtarının Yeni Listesi [Pencere]

 • C8XIP–2YHL2-39UMI-QVR56-4CI6L
 • GFT5-YRUHJ-FYT45-TRUGH-GJRTU-YFH
 • C8XIP–2YHL2-39UMI-QVR56-4CI6L
 • CKSKQ0-WKSDOWLQ-SDCNX-W02917
 • DFD84E-RKEI4JE-ERJKEI4-ERLE4OW

Easeus veri kurtarma lisans kodu

 1. 1901293-348020E-DISDFOSIOF
 2. WEUWY-ERUIEIWR-ERUIE-ERUIE

Easeus License Code

 1. 72F56-7YUFR-DE567-YUHE5-67UIH
 2. 784UH-FR67U-HFD67-UIHF6-7UIHF
 3. 9C8-XLJ-EUL-SAX-W38-GX7
 4. AJ0-M4O-0HS-4FF-A1S-RLT
 5. AL1-K1F-1Q7-JIV-GIR-68N
 6. BXG-12J-NVO-LSE-5XM-02P
 7. C8XIP–2YHL2-39UMI-QVR56-4CI6L
 8. CKSKQ0-WKSDOWLQ-SDCNX-W02917
 9. DFD84E-RKEI4JE-ERJKEI4-ERLE4OW

Easeus Ücretsiz Aktivasyon Kodu

 1. FGQ-REB-6C9-NM3-P9N-SGZ
 2. FR256-78UR6-78UHF-DR67Y-UHGR6
 3. FUHKN-DYIIT-HJBKZ-JHGSR-UIUY5
 4. FUIERUI-REUIE83UW-ERIOE93-TRIOE93
 5. G1Z-OQ2-3NX-8YY-6DZ-CEE
 6. G91-QF6-FQH-FXP-337-E7Q
 7. HJDFA-GDJSU-ERHBV-MDJYG-UGGJY
 8. JDFA–3LC03-2115S-D45GO-8TCLS
 9. JDFLA–3LC03-2115S-D45GO-8TCLS

Easeus Veri Kurtarma Lisans Kodu 2021

 1. DFDUE-DFJDUEH-DFJDUDH-DFHJD
 2. DFFUR-FGJKDIE-DFJKDIEE-DFJKDIE
 3. DFJKDI-DFJKDIE-DFJKDIE-DFKDIEW
 4. E1I-WMZ-UZC-9B7-0U7-LN5
 5. E89237472-20W0W0-2929W-ERIE93I
 6. ERIW8Q8SD-FIIFDUFG-GFIOD-GOSOIW
 7. ERKEJI-ERJEI4JE-RJKERI4-RJKEI4J1
 8. F8B-9L0-05F-AF7-4TX-DPI

Easeus Veri Kurtarma Anahtarları

 1. 05K-CO5-STY-BAK-KKX-DGZ
 2. 10U-OGA-0Q5-R9Q-7CA-JLV
 3. 14P-JHR-5BC-89A-H5Z-65B
 4. 1901293-348020E-DISDFOSIOF
 5. 1KC-9CO-TVE-1PG-ZHP-04F
 6. 4OS-9H1-GRD-9ZB-KAY-B82
 7. 55FDE-56YGF-DE56T-YUHFD-RE67Y
 8. 56Y5E-6UYR6-78UIH-FR678-IHT67

Easeus Data Recovery Serial Key Free

 1. JGFT5-YRUHJ-FYT45-TRUGH-GJRTU-YFH
 2. JKHWD-KAWSR-YD1E4-S8PRF-W4R2B
 3. K35-68J-V09-DCX-0LQ-SR3
 4. KSN-8H5-6TR-2OF-00N-D9Z
 5. KXNCU-LEW5F-T3K41-NC37V-M6QIP
 6. MJGNJ-TVXVR-VQ2E2-IK3VE-M55RN
 7. NNQR2-1G81H-P2TU1-GQLI5-LSI8R
 8. OLW9C–WLCIN-92KS9-5OBGD-JDSLF
 9. PLN-VM5-YB4-38D-J5H-NXI
 10. QASDF-GHYTG-HVCSW-QWAFK-25AGB
 11. QASZX-DFGWH-45REF-DXCVG-HJK98
 12. R7G-LNZ-Y68-NDR-76F-GSL

EaseUS veri kurtarma sihirbazı lisans anahtarı 2021

 1. UK1-6VV-J6K-DGG-4S2-HYA
 2. 10U-OGA-0Q5-R9Q-7CA-JLV
 3. G91-QF6-FQH-FXP-337-E7Q
 4. FGQ-REB-6C9-NM3-P9N-SGZ

Ücretsiz Easeus Veri Kurtarma Etkinleştirme Anahtarı

 1. WEUWY-ERUIEIWR-ERUIE-ERUIEI
 2. XOS-3N6-5DR-P7I-QYQ-H6R
 3. Y9R-42T-PC3-VEQ-UUD-R6W
 4. Z2IKV-MZELB-3YZEK-XWTJ7-GEJ7R
 5. DE3345678IUJHTREW234567

EaseUS veri kurtarma lisans kodu 2021 Güncellendi

 1. AL1-K1F-1Q7-JIV-GIR-68N
 2. 05K-CO5-STY-BAK-KKX-DGZ
 3. G1Z-OQ2-3NX-8YY-6DZ-CEE
 4. F8B-9L0-05F-AF7-4TX-DPI
 5. BXG-12J-NVO-LSE-5XM-02P
 6. 9C8-XLJ-EUL-SAX-W38-GX7
 7. XOS-3N6-5DR-P7I-QYQ-H6R
 8. E1I-WMZ-UZC-9B7-0U7-LN5
 9. 14P-JHR-5BC-89A-H5Z-65B
 10. Y9R-42T-PC3-VEQ-UUD-R6W

Ücretsiz Easeus Veri Kurtarma Kayıt Kodu

 1. SDFJKLD-DFJIDFIES-DFJIREIJF
 2. SDFJKLDF-DFJKDFJ-DFJKDFIE
 3. SYGJB-STUUR-GHVJM-HGFAE-YUYT4
 4. UDE5-6YUGF-DE56Y-E67YU-FR556
 5. UK1-6VV-J6K-DGG-4S2-HYA
 6. V1A-B4P-FNX-IM2-X2K-JO1
 7. WEADF-GH78J-IOJHB-VGCFW-HDY54

EaseUS veri kurtarma sihirbazı lisans kodu 2021

 1. AJ0-M4O-0HS-4FF-A1S-RLT
 2. R7G-LNZ-Y68-NDR-76F-GSL
 3. V1A-B4P-FNX-IM2-X2K-JO1
 4. 4OS-9H1-GRD-9ZB-KAY-B82
 5. EaseUS data recovery key 2021
 6. K35-68J-V09-DCX-0LQ-SR3
 7. KSN-8H5-6TR-2OF-00N-D9Z
 8. PLN-VM5-YB4-38D-J5H-NXI
 9. 1KC-9CO-TVE-1PG-ZHP-04F

Easeus veri kurtarma sihirbazı seri numarası

 1. E89237472-20W0W0-2929W-ERIE93I
 2. ERIW8Q8SD-FIIFDUFG-GFIOD-GOSOIW

EaseUS Veri Kurtarma anahtarı

 1. FUIERUI-REUIE83UW-ERIOE93-TRIOE93
 2. CKSKQ0-WKSDOWLQ-SDCNX-W02917

Windows için Lisans Anahtarları:

 1. HJDFA-GDJSU-ERHBV-MDJYG-UGGJY
 2. SYGJB-STUUR-GHVJM-HGFAE-YUYT4

Mac için Lisans Anahtarları:

 1. OLW9C–WLCIN-92KS9-5OBGD-JDSLF
 2. JDFLA–3LC03-2115S-D45GO-8TCLS

EaseUS Seri Anahtar 2020 Listesi [Ücretsiz]

 • HRUY5-RJGT87-4TGKR-Y4875Y-TI45YT
 • EYTUG-HARJU-TYUJHG-RYGHF-TRYGYT
 • Y7GKK-JIURT-HFJKH-RTHGI-EIJKRY-TRU
 • UTIYH-GRD5YH-YRIT7RY-IYEIUG-8756

Easeus veri kurtarma lisans kodları [2020]

 • DFDUE-DFJDUEH-DFJDUDH-DFHJD
 • DFJKDI-DFJKDIE-DFJKDIE-DFKDIEW
 • E89237472-20W0W0-2929W-ERIE93I
 • ERKEJI-ERJEI4JE-RJKERI4-RJKEI4J1
 • F8B-9L0-05F-AF7-4TX-DPI

Easeus Veri Kurtarma Seri Anahtarı [Güncellendi]

 • K35-68J-V09-DCX-0LQ-SR3
 • KXNCU-LEW5F-T3K41-NC37V-M6QIP
 • PLN-VM5-YB4-38D-J5H-NXI
 • MJGNJ-TVXVR-VQ2E2-IK3VE-M55RN
 • QASDF-GHYTG-HVCSW-QWAFK-25AGB
 • R7G-LNZ-Y68-NDR-76F-GSLH

Ücretsiz Easeus Veri Kurtarma Kayıt Kodu

 • SDFJKLD-DFJIDFIES-DFJIREIJF
 • SYGJB-STUUR-GHVJM-HGFAE-YUYT4
 • UK1-6VV-J6K-DGG-4S2-HYA
 • WEADF-GH78J-IOJHB-VGCFW-HDY54
 • SDFJKLDF-DFJKDFJ-DFJKDFIE
 • V1A-B4P-FNX-IM2-X2K-JO1
 • UDE5-6YUGF-DE56Y-E67YU-FR556

Free Easeus Data Recovery Activation Key

 • WEUWY-ERUIEIWR-ERUIE-ERUIEI
 • Y9R-42T-PC3-VEQ-UUD-R6W
 • DE3345678IUJHTREW234567
 • XOS-3N6-5DR-P7I-QYQ-H6R
 • Z2IKV-MZELB-3YZEK-XWTJ7-GEJ7R

İnsanlar Ayrıca EaseUs Veri Kurtarma Yazılımını ve Lisans Anahtarlarını da Soruyor

EaseUs Data Recovery, son derece verimli ve kullanıcı dostu bir veri kurtarma yazılımıdır. EaseUs Data Recovery yazılımının lisans anahtarları, 25 karakterlik seri numaraları şeklinde verilir. EaseUs Data Recovery lisans anahtarınız çalışmıyorsa endişelenmeyin. Bu etkili çözümleri sunmak için buradayız.

EaseUs Veri Kurtarma Nasıl Çalışır?

how-does-easeus-data-recovery-work

Bir dosyayı veya klasörü sabit sürücünüzden sildiğinizde, kalıcı olarak kaybolmak yerine arka planda kalır, ancak kapladığı alan sıfır olarak gösterilir. Bu nedenle, boş alan olarak gösterilmesine rağmen dosya veya klasörü göremezsiniz. Ancak üzerine herhangi bir veri yazarsanız, dosya veya klasör kalıcı olarak kaybolur ve geri alınamaz hale gelir. Bundan sonra, bir veri kurtarma aracı ustası kullansanız bile dosyayı veya klasörü kurtaramazsınız. Bu nedenle, kurtarmak istiyorsanız kayıp verilerinizin üzerine yazmayın.

Peki, EaseUs veri kurtarma nasıl çalışır? Silinen verilerinizin tamamen kaybolmak yerine boş alan haline geldiğini hatırlıyor musunuz? EaseUs veri kurtarma aracı, bu boş alanı eski formuna ve boyutuna döndürme yeteneğine sahiptir. Böylece kaybolan veya silinen verilerinizi kurtarabilir.

Aşağıdaki adımları kullanarak kaybolan verilerinizi geri alabilirsiniz:

Adım 1: EaseUs veri kurtarma kurulu mu? Gidip açın, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bir pencerenin açıldığını göreceksiniz. Burada tüm sabit disk bölümlerinizi ve takılı harici bellek disklerinizi göreceksiniz.

step-1-you-can-get-back-your-lost-data-back

Adım 2: Şimdi gidin ve kayıp verilerinizi kurtarmak istediğiniz sürücüyü seçin.

Adım 3: Bundan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir pencere açılacaktır. Tüm sürücünüzü taramak ve silinen ve kurtarılabilir tüm dosya ve klasörlerin listesini yapmak zaman alacaktır. Silinen tüm dosya ve klasörleri resimde gösterildiği gibi sol tarafta göreceksiniz. Silinen bir klasörün içindeki veriler de resimde gösterildiği gibi sağ tarafta gösterilecektir.

step-3

Adım 4: Şimdi kurtarmak istediğiniz dosya veya klasörleri kontrol edin ve “Kurtar” düğmesine basın.

How to Recover Data in 3 Steps With EaseUs Data Recovery Wizard Pro

 1. Açmak için uygulama simgesine tıklayın. Tüm sabit disk bölümlerinin bulunduğu bir pencere açacaktır.

2. Şimdi verilerinizin depolandığı sürücüyü seçin. Silinen tüm verileri gösterecek

easeus-data-recovery-license-key-1

3. Git ve kurtarmak istediğiniz dosya veya klasörleri işaretleyin. Ve son olarak, kurtarma düğmesine basın.

Free-easeus-data-recovery-software-license-key-1

EaseUs veri kurtarma sihirbazı Pro nasıl etkinleştirilir?

 1. Uygulama simgesine tıklayın.
  Açtıktan sonra, pencerenin sağ üst köşesinde Etkinleştir düğmesini göreceksiniz.
  Etkinleştir düğmesine tıklayın. Lisans anahtarını girmenizi isteyecektir.
  Şimdi EaseUs veri kurtarma sihirbazı lisans anahtarı listemize gidin ve oradan bir lisans anahtarı kopyalayıp giriş kutusuna yapıştırın.
  Şimdi giriş kutusunun yanındaki nihayet ETKİNLEŞTİR düğmesini tıklayın. Ve keyfini çıkarın

EaseUs Data Recovery 8.8 için Aktivasyon Kodu Nasıl Girilir

EaseUs veri kurtarma 8.8 aktivasyon kodunu girmek için aşağıdaki adımları izleyin. Aşağıda, geçerli bir lisans anahtarı ile EaseUs veri kurtarma sihirbazını nasıl etkinleştirebileceğinizi açıkladık.

Adım 1: EaseUs veri kurtarma aracını kurduktan sonra açın. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi bir pencerenin açıldığını göreceksiniz. Sağ üst köşede, resimde de vurgulandığı gibi “Etkinleştir” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayın.

step-1-how-to-enter-activation-code-for-easeus-data-recovery-8.8

Adım 2: Bundan sonra ürün aktivasyon penceresi görünecektir. Burada EaseUs veri kurtarmayı etkinleştirmek için iki seçenek göreceksiniz: Geçerli bir lisans anahtarı girin ve EaseUs veri kurtarmanızı satın alın ve yükseltin. EaseUs için zaten lisans anahtarınız varsa, giriş kutusuna bir lisans anahtarı girin ve “Şimdi Etkinleştir” düğmesine basın.

3. Adım: Veya bir lisans anahtarınız yoksa satın alma seçeneğine gidin ve EaseUs veri kurtarmanızı yükseltin.

EaseUs Veri Kurtarma Sihirbazı iPhone Nasıl Kullanılır?

Öncelikle lütfen ilk soruyu okumayı düşünün. Soru PC kullanıcıları için olsa da, yine de iPhone verilerinizi nasıl kurtarabileceğiniz hakkında bir fikir edineceksiniz. Hem PC hem de iPhone’daki arayüz, bazı küçük farklılıklarla çok benzer. PC’de verilerin nasıl kurtarılacağını biliyorsanız, o zaman kesinlikle iPhone’dan da veri kurtarma işlemini gerçekleştireceksiniz. Adımları sezgisel olarak takip edebileceksiniz.

Ancak, iPhone’da bir PC’den çok daha fazla veri kurtarma işlevi vardır. Arama yapmak veya kısa mesaj göndermek için bilgisayarımızı kullanmadığımız için arama kaydı veya kısa mesaj kurtarma yoktur. Ancak iPhone’da her ikisini de EaseUs veri kurtarma aracının yardımıyla yapabilirsiniz.

Aşağıda, kurtarabileceğiniz öğelerin listesi bulunmaktadır:

iPhone, iPad, iCloud ve iTunes’dan kaybolan verileri kurtarabilirsiniz
Çağrı geçmişi ve kısa mesaj kurtarılabilir.
Kit mesajlarınızı ve WhatsApp sohbetlerinizi kurtarma seçeneği vardır.
Notlarınızı, takvim etkinliklerinizi, hatırlatıcınızı, tarayıcının işaretlenmiş sayfalarını vb. kurtarın.
Silinen şarkılarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı kurtarabilirsiniz

EaseUs Veri Kurtarma Nasıl Etkinleştirilir?

EaseUs veri kurtarmanın nasıl etkinleştirileceğiyle ilgili olarak ikinci soruya bakın. Orada cevabı ayrıntılı olarak verdik

Çoğu crackli yazılım, kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi çalmak için sisteminize girmek için kötü amaçlı yazılımlarla bulaşır veya kodlanır. Aksi takdirde, kim size bir kuruş olmadan ücretsiz ücretli bir yazılım sağlayacak?

Lisans Kodu EaseUs Data Recovery Wizard Nasıl Yükseltilir?

EaseUs veri kurtarma sihirbazınızı bir lisans koduyla yükseltmek istiyorsanız ikinci soruya gidin. Burada bir lisans anahtarı aracılığıyla EaseUs veri kurtarma etkinleştirme sürecini açıkladık.

Ancak, EaseUs veri kurtarmayı ilk kez satın almak ve yükseltmek istiyorsanız, EaseUs veri kurtarma sihirbazını yükseltmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Adım 1: EaseUs veri kurtarma sihirbazını indirip kurduktan sonra açın. Size tüm sabit sürücülerinizi gösteren bir pencere açılacaktır. Pencerenin sağ üst köşesinde “Etkinleştir” düğmesini göreceksiniz.

Adım 2: Size iki etkinleştirme seçeneğini gösteren bir pencere açılacaktır: EaseUs veri kurtarma lisans anahtarı ve yükseltme planı seçenekleri aracılığıyla. Aşağıdaki resimde vurgulandığı gibi yükseltme seçeneğini seçmeniz gerekiyor

Adım 3: Bu seçeneği seçtikten sonra, sipariş verme sayfanız görünecektir. Burada kendiniz ve ödeme yönteminizle ilgili bilgileri doldurmanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi “Şimdi Satın Al” düğmesine basın.

Sonuç

Bakın, bugün erken saatlerde EaseUs’daki muhbirim bana yeni veri kurtarma yazılımı lisans anahtarı hakkında bilgi verdi. Tüm bilgileri yazdım çünkü bu anlaşma çok iyi. Birkaç saat sonra bilgiyi doğrulamak için kaynağımı aramaya karar verdim. İşte o zaman işler gerçekten ilginç hale geldi – bu yeni veri kurtarma yazılımının, diskinizi biçimlendirdikten sonra bile silinen dosyaları görüntüleyebildiği ortaya çıktı!

Bu blogun size EaseUs Data Recovery Wizard, Free ve Pro’nun her iki sürümü hakkında da yeterli bilgi sağladığını umuyoruz. Ve şimdi EaseUs Data Recovery Wizard’ın faydalarını gördünüz ve yazılım EaseUs Data Recovery lisans anahtarı ile etkinleştirilirse, kaybolan verileri kurtarma veya bozuk fotoğrafları ve videoları onarma konularında ne kadar büyük bir rol oynayabileceğini fark ettiniz.

Size EaseUs Data Recovery aktivasyon kodunu ücretsiz olarak verdiğimize göre, kurtarma limiti sadece 2 GB olan EaseUs Data Recovery Wizard Free’yi kullanmak yerine neden Pro sürümünden yararlanmıyorsunuz?

Leave a Comment